„Umiem się uczyć” to projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Priorytet IX „Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach”, Działanie 9.6. Projekty innowacyjne.
Głównym celem projektu jest podniesienie poziomu edukacji w szkołach podstawowych z terenu województwa warmińsko-mazurskiego poprzez wypracowanie i wprowadzenie do nauki w warunkach szkolnych innowacyjnego narzędzia – warsztatów efektywnej nauki i pracy zespołowej oraz twórczego myślenia w ramach zajęć wyrównawczych.
Warmińsko - Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie jest współrealizującym projekt w partnerstwie z „Instytutem Badawczo-Szkoleniowym” Sp. z o.o.. Zachęcamy dyrektorów szkół, nauczycieli do zainteresowania się tym projektem i wzięcia w nim udziału.
Informujemy, że dnia 12 stycznia 2012r. rozpoczęła się rekrutacja do projektu.
Więcej informacji oraz materiały do pobrania na stronie projektu www.umiemsieuczyc.eu/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=35&Itemid=54
powrót